Themes - Neve - en to nl translation catalogue (155 entries)

note: Description of the theme
en: Neve is a super fast, easily customizable, multi-purpose theme. It’s perfect for blogs, small business, startups, agencies, firms, e-commerce shops (WooCommerce storefront) as well as personal portfolio sites and most types of projects. A fully AMP optimized and responsive theme, Neve will load in mere seconds and adapt perfectly on any viewing device. While it is lightweight and has a minimalist design, the theme is highly extendable, it has a highly SEO optimized code, resulting in top rankings in Google search results. Neve works perfectly with Gutenberg and the most popular page builders (Elementor, Brizy, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi). Neve is also WooCommerce ready, responsive, RTL & translation ready. Look no further. Neve is the perfect theme for you!
nl: Neve is een super snel, gemakkelijk aanpasbaar, multifunctioneel thema. Het is geschikt voor blogs, kleine bedrijven, startups, bureaus, bedrijven, e-commerce winkels (bv WooCommerce storefront) evenals persoonlijke portfolio websites en de meeste soorten projecten. Een volledig AMP geoptimaliseerd en responsive thema, Neve laadt in slechts enkele seconden en past zich perfect aan op elk apparaat. Hoewel het een minimalistisch ontwerp heeft, is het thema uitbreidbaar, heeft het een sterk geoptimaliseerde SEO-code, resulterend in een toppositie in de zoekresultaten van Google. Neve werkt perfect met Gutenberg en de populairste paginabouwers (Elementor, Brizy, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi). Neve is ook klaar voor WooCommerce, responsive, RTL & klaar voor vertaling. Zoek niet verder. Neve is het perfecte thema voor jou!

en: upgrading PHP to the latest version
nl: upgrade PHP naar de laatste versie

note: Template Name of the theme
en: Page Builder Full Width (Neve)
nl: Page Builder Volledige breedte (Neve)

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
nl: Het lijkt erop dat we niet kunnen vinden waarnaar u op zoek bent. Misschien kan zoeken helpen.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
nl: Sorry, maar niets paste bij uw zoektermen. Probeer het opnieuw met een aantal verschillende zoekwoorden.

en: Get started here
nl: Begin hier

en: Read More
nl: Lees verder

[ctx: comments title]
note: translators: number of comments
en: %1$s thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[0]: %1$s reactie op &ldquo;%2$s&rdquo;
nl[1]: %1$s reacties op &ldquo;%2$s&rdquo;

en: Comment awaiting moderation.
nl: Opmerking in afwachting van moderatie.

en: Reply
nl: Antwoord

note: translators: 1: date, 2: time
en: %1$s at %2$s
nl: %1$s bij %2$s

en: Edit
nl: Bewerk

en: Next
nl: Volgende

en: Previous
nl: Voorgaand

en: Comments Navigation
nl: Opmerkingen Navigatie

en: Comments are closed.
nl: Reacties zijn gesloten.

en: Toggle Navigation
nl: Navigatie omschakelen

en: Navigation Menu
nl: Navigatie Menu

en: Close
nl: Dichtbij

en: Line Height
nl: Lijnhoogte

en: Font Size
nl: Lettertypegrootte

en: Font Family
nl: Font familie

en: Font Subsets
nl: Lettertype Subsets

en: Headings
nl: Koptekst

en: General
nl: Algemeen

en: Select Top Bar Menu
nl: Selecteer het Top Bar-menu

en: Enable Top Bar
nl: Schakel de Top Bar in

en: Top Bar
nl: Bovenste balk

en: Single Product Sidebar Layout
nl: Single-product zijbalklay-out

en: Shop / Archive Sidebar Layout
nl: Winkel / Archiveer Sidebar Layout

en: Typography
nl: Typografie

en: Elements Order
nl: Elementen volgorde

en: Content Width (%)
nl: Inhoudsbreedte (%)

en: Sidebar Layout
nl: Zijbalk lay-out

en: Others
nl: Anderen

en: Single Product
nl: Eén product

en: Shop / Archive
nl: Winkel / Archief

en: Single Post
nl: Enkele post

en: Enable Advanced Options
nl: Schakel geavanceerde opties in

en: Sitewide Content Width (%)
nl: Breedte van inhoud over gehele site (%)

en: Sitewide Sidebar Layout
nl: Algemene Sidebar-indeling

en: Last Item in Menu
nl: Laatste item in menu

en: Search & Cart
nl: Zoeken en winkelwagen

en: Search
nl: Zoeken

en: Navigation Layout
nl: Navigatie lay-out

en: Primary Navigation
nl: Primaire navigatie

en: Section Content
nl: Sectie Inhoud

note: translators: %1$s is Theme Name (Neve), %2$s is WordPress
en: %1$s | Powered by %2$s
nl: %1$s | Mogelijk gemaakt door %2$s

en: Footer  Menu
nl: Voettekstmenu

en: Text
nl: Tekst

en: None
nl: Geen

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Widget Columns
nl: Widget-kolommen

en: Content
nl: Inhoud

en: Single Product Container Style
nl: Containerconfiguratie voor één product

en: Shop / Archive Container Style
nl: Containerstijl kopen / archiveren

en: Single Post Container Style
nl: Single-post containerstijl

en: Blog / Archive Container Style
nl: Blog / Archief containerstijl

en: Default Container Style
nl: Standaard containerstijl

en: Container width (px)
nl: Containerbreedte (px)

en: Date
nl: Datum

en: Category
nl: Categorie

en: Author
nl: Schrijver

en: Post Content Order
nl: Bericht inhoud volgorde

en: Excerpt
nl: Uittreksel

en: Title & Meta
nl: Titel en meta

en: Infinite Scroll
nl: Oneindige scroll

en: Number
nl: Aantal

en: Post Pagination
nl: Post-paginering

en: Excerpt Length
nl: Lengte van de uitsneden

en: Enable Masonry
nl: Schakel metselwerk layout in

en: 4 Columns
nl: 4 kolommen

en: 3 Columns
nl: 3 kolommen

en: 2 Columns
nl: 2 kolommen

en: 1 Column
nl: 1 kolom

en: Grid Layout
nl: Raster lay-out

en: Layout
nl: lay-out

en: Blog / Archive
nl: Blog archief

en: Primary Menu Items Hover Color
nl: Primaire menu items Hover Color

en: Primary Menu Items Color
nl: Primaire menu items Kleur

en: Primary Button Color
nl: Primaire knopkleur

en: Colors & Background
nl: Kleuren en achtergrond

en: Standard Fonts
nl: Standaard lettertypen

en: Default
nl: Standaard

[ctx: label]
en: Search
nl: Zoeken

en: Footer Four
nl: Voettekst vier

en: Footer Three
nl: Voettekst drie

en: Footer Two
nl: Voettekst twee

en: Footer One
nl: Voettekst één

en: Shop Sidebar
nl: Winkelzijbalk

en: Text Color
nl: Tekst kleur

en: Link Color
nl: Link kleur

en: Button Color
nl: Knop kleur

en: White
nl: Wit

en: Black
nl: Zwart

en: Ready to use pre-built websites with 1-click installation
nl: Klaar om vooraf gebouwde websites te gebruiken met 1-klik installatie

en: Hi! We've noticed you were using Zelle before. To make your transition easier, we can help you keep the same beautiful homepage you had before, by converting it into an Elementor template. This option will also import your homepage content.
nl: Hoi! We hebben gemerkt dat u Zelle eerder gebruikte. Om uw overstap gemakkelijker te maken, kunnen we u helpen dezelfde prachtige startpagina als voorheen te bewaren door deze in een Elementor-sjabloon om te zetten. Met deze optie wordt ook de inhoud van uw startpagina geïmporteerd.

en: Want to keep using Zelle's homepage?
nl: Wilt u de startpagina van Zelle blijven gebruiken?

en: Top Bar Menu
nl: Top Bar-menu

en: Footer Menu
nl: Voettekstmenu

en: Primary Menu
nl: Eerste menu

en: Content / Sidebar
nl: Inhoud / zijbalk

en: Footer Options
nl: Voettekstopties

en: Blog Layouts
nl: Blog lay-outs

en: Header Options
nl: Header opties

en: Layout Options
nl: Lay-out opties

en: Customize Fonts
nl: Pas lettertypen aan

en: Set Colors
nl: Stel kleuren in

en: In the documentation below you will find an easy way to build a great looking landing page using a drag-and-drop content builder plugin.
nl: In de onderstaande documentatie vindt u een eenvoudige manier om een ​​goed uitziende landingspagina te bouwen met behulp van een plug-in voor het opbouwen van inhoud met slepen en neerzetten.

en: Build a landing page with a drag-and-drop content builder
nl: Bouw een landingspagina met een drag-en-drop content builder

en: If you find yourself in a situation where everything on your site is running very slowly, you might consider having a look at the documentation below where you will find the most common issues causing this and possible solutions for each of the issues.
nl: Als u zich in een situatie bevindt waarin alles op uw site erg langzaam wordt uitgevoerd, kunt u overwegen de onderstaande documentatie te bekijken, waarin u de meest voorkomende problemen kunt vinden die dit veroorzaken en mogelijke oplossingen voor elk probleem.

en: Speed up your site
nl: Versnel uw site

en: View how to do this
nl: Bekijk hoe u dit moet doen

en: If you want to make changes to the theme's files, those changes are likely to be overwritten when you next update the theme. In order to prevent that from happening, you need to create a child theme. For this, please follow the documentation below.
nl: Als u wijzigingen wilt aanbrengen in de bestanden van het thema, worden die wijzigingen waarschijnlijk overschreven wanneer u het thema bijwerkt. Om te voorkomen dat dit gebeurt, moet u een childtheme maken. Volg hiervoor de onderstaande documentatie.

en: Create a child theme
nl: Maak een childtheme

en: Want to get the gist on the latest theme changes? Just consult our changelog below to get a taste of the recent fixes and features implemented.
nl: Wil je op de hoogte blijven van de nieuwste themaveranderingen? Raadpleeg gewoon onze changelog hieronder om een ​​voorproefje te krijgen van de recente oplossingen en functies die zijn geïmplementeerd.

en: Read full documentation
nl: Lees de volledige documentatie

en: Need more details? Please check our full documentation for detailed information on how to use Neve.
nl: Meer details nodig? Raadpleeg onze volledige documentatie voor gedetailleerde informatie over het gebruik van Neve.

en: We want to make sure you have the best experience using Neve, and that is why we have gathered all the necessary information here for you. We hope you will enjoy using Neve as much as we enjoy creating great products.
nl: We willen ervoor zorgen dat je de beste ervaring hebt met het gebruik van Neve, en daarom hebben we hier alle benodigde informatie voor je verzameld. We hopen dat je Neve net zo leuk zult vinden als wij het leuk vinden om geweldige producten te maken.

en: Contact Support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Useful Plugins
nl: Handige plug-ins

en: Links to Customizer Settings
nl: Links naar Customizer-instellingen

en: See demos
nl: Zie demo's

en: Neve now comes with a sites library with various designs to pick from. Visit our collection of demos that are constantly being added.
nl: Neve komt nu met een sites bibliotheek met verschillende ontwerpen om uit te kiezen. Bezoek onze verzameling demo's die constant wordt toegevoegd.

en: Recommended actions
nl: Aanbevolen acties

en: Getting Started
nl: Ermee beginnen

en: Submit a review
nl: Geef een beoordeling

en: Are you are enjoying Neve? We would love to hear your feedback.
nl: Geniet je van Neve? We horen graag uw feedback.

en: Leave us a review
nl: Laat ons een beoordeling achter

en: Join our Facebook Group
nl: Word lid van onze Facebook-groep

en: Join the community of Neve users. Get connected, share opinions, ask questions and help each other!
nl: Word lid van de gemeenschap van Neve-gebruikers. Maak verbinding, deel meningen, stel vragen en help elkaar!

en: Cart
nl: Winkelmand

en: Activating
nl: Activeren

en: Jetpack Portfolio
nl: Jetpack-portfolio

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Activate
nl: Activeren

en: Install and activate
nl: Installeren en activeren

en: No Sidebar
nl: Geen zijbalk

en: Right Sidebar
nl: Rechter zijbalk

en: Left Sidebar
nl: Linker zijbalk

en: Container
nl: Houder

en: Full Width
nl: Volledige breedte

en: Contained
nl: Ingesloten

en: Customizer Setting
nl: Customizer-instelling

en: Disable Footer
nl: Schakel Voettekst uit

en: Disable Featured Image
nl: Schakel Uitgelichte afbeelding uit

en: Disable Title
nl: Schakel titel uit

en: Disable Header
nl: Schakel Header uit

en: Enable Individual Content Width
nl: Schakel Individual Content Width in

en: Content Width
nl: Inhoudsbreedte

en: Skip to content
nl: Meteen naar de inhoud

note: translators: %s message to upgrade PHP to the latest version
en: Hey, we've noticed that you're running an outdated version of PHP which is no longer supported. Make sure your site is fast and secure, by %s. Neve's minimal requirement is PHP 5.4.0.
nl: He, we hebben gemerkt dat je een verouderde versie van PHP uitvoert die niet langer wordt ondersteund. Zorg ervoor dat uw site snel en veilig is, door PHP naar de nieuwste versie te upgraden.

note: translators: %s is Link to new post
en: Ready to publish your first post? %s.
nl: Klaar om je eerste post te publiceren? %s.

note: translators: search result
en: Search Results for: %s
nl: Zoek resultaten voor: %s
